W dniu 16.10.2021 r. Zarząd ROD Flisak zorganizował Dzień Działkowca dla członków stowarzyszenia ogrodowego w świeżo wyremontowanej świetlicy oraz na tarasie.

Do udziału w imprezie zgłosiło się ponad 100 działkowców z naszego ogrodu, za co bardzo dziękujemy. Liczymy na to, że w przyszłym roku spotkamy się w większym gronie.

Podczas spotkania Prezes ROD pan Henryk Brzezicki oraz sekretarz pani Barbara Krasińska wręczyli zasłużonym działkowcom odznaki Polskiego Związku Działkowców. Ponadto kilkanaście osób otrzymało wyróżnienia za wzorowe utrzymanie działek oraz pracę na rzecz ogrodu. Wyróżnionym osobom oraz wszystkim naszym ogrodnikom, którzy swoim wysiłkiem i pasją przyczyniają się do piękna i właściwego funkcjonowania ROD serdecznie dziękujemy i gratulujemy wspaniałych efektów.

Wszyscy chwalili catering i dobrze bawili się przy muzyce, którą na tę okoliczność specjalnie wybrał i prezentował pan Leszek – wieloletni i zasłużony dla ogrodu działkowiec, działacz na rzecz społeczeństwa i rozwoju kultury.